DRUŽINOVINY III. - 2. odd. ŠD

DRUŽINOVINY III

Zprávy z „dálkové družiny“ 2. oddělení ŠD

V druhém listopadovém týdnu, se děti z naší družiny odpoledne, po splnění svých školních povinností, opět věnovaly zájmovým a rekreačním činnostem. Tématem tohoto týdne byla Zvířata v lese. Děti si mohly prohlédnout krátká videa o zvířatech a přírodě. Poté řešily kvíz o zvířatech. Dále hádaly zvířecí hádanku s obrázkem. Některé děti vyráběly zvířata podle zaslaných materiálů, malovaly, jiné tvořily podle vlastní fantazie. Dokonce jeden družinář natočil video na youtube s návodem k vyrábění.Některé děti vyrazily na podzimní procházky.

Jejich fotoreportáže si můžete prohlédnout v sekci Družina.

Dopisovateli DRUŽINOVIN tento týden byli:

Nicol Křížanová, Eliška Soukupová, Šimon Roubínek, Patrik Kuryviál, Gabriela Studénková, Alžběta Rybková, Tomáš Ondrovčík, Adéla Kazíková, Alžběta Preissová a Martin Chudík.

Dana Nováková, 2. oddělení ŠD