Děti naší školy v DpS Vnorovy

V úterý 15. května navštívily děti ZŠ Vnorovy opět seniory v Domově pro seniory ve Vnorovech. Tuto akci již tradičně pořádáme ve spolupráci s Místní knihovnou.

O kulturní program se postarali členové  Dramatického souboru školy pod vedením  p. uč. Motyčkové vystoupením s přednesem vlastních básní a vtipnou scénkou podle knihy Františka Nepila-Pět báječných strýčků. Diváci velmi ocenili kreativitu a humor vystupujících dětí.

V druhé části odpoledne přišly děti z 2. oddělení ŠD s již oblíbenou činností nazvanou Umíme si hrát-hraní společenských her. Děti se seniorkami hrály hry známé i neznámé. Všichni se hezky zabavili. Venku pršelo, ale uvnitř bylo příjemně. Pro účastníky bylo již tradičně připraveno pohoštění, pro děti sladkosti. Myslím, že radost ze společně stráveného času byla vzájemná.

Eva Motyčková, Dana Nováková, Helena Hynštová