Den mazlíčků v ŠD

Velmi oblíbenou akcí v ŠD je Den mazlíčků. V pátek 15. června si děti mohly do ŠD přinést nebo přivést svého mazlíčka. Ten, kdo měl zvířátko, jej třídě představil a mluvil o tom, jak se o něj stará, čím ho krmí a co jeho mazlíček rád dělá. Byla to tato zvířátka: králík Čertica Dušana Strachoty, králík Ferda Terezy Hánové, králíček Ferda Jakuba Všetuly a morče Stefan Štěpána Jančíka.

Poté jsme šli ven a přišla ještě babička dětí Heleny a Vojty Světíkových. Přivedla pejska Ťapku a maminka Denise Tomečka s koťátkem Mickou.

Na tento den se hodně dětí těšilo a myslím, že se povedl a dětem se líbil. Děti měly možnost poznat zvířátka, dozvědět se o nich zajímavé informace a pochovat si je. Některé děti, které nemohly představit svého mazlíčka naživo, přinesly ukázat jeho fotografie.

Dana Nováková, 2. oddělení ŠD