Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy

Archív aktualit

Módní show Proměny Střední školy Strážnice

V pátek 8. 12. 2017 přijali žáci 8. třídy se svou paní učitelkou třídní pozvání Střední školy Strážnice, aby shlédli jejich módní show s názvem Proměny. Na připraveném molu..

Vánoce s knihou

Ve čtvrtek 14. prosince 2017 se děti 1. oddělení školní družiny setkaly s paní knihovnicí Helenou Hynštovou v obřadní síni Obecního úřadu ve Vnorovech u nazdobeného stromečku.  Povyprávěla..

Pečení perníčků - 1. odd. ŠD

Dne 12. a 13. 12. 2017 děti 1. o ddělení školní družiny pekly a zdobily perníčky. Družináři si přinesli vykrajovátka, vyhrnuli si rukávy a dali se do práce. Práce se nám stala zábavou..

Školní kolo Olympiády v cizích jazycích

  V pondělí 4. prosince se uskutečnilo v naší škole školní kolo olympiády v cizích jazycích. Celkem se olympiády zúčastnilo 23 žáků. Žáci, kteří se přihlásili, absolvovali..

Beseda se seniory - žáci CO2 ligy

Ve čtvrtek 7. 12. 2017 jsme uskutečnili se žáky CO2 ligy už druhé setkání s našimi seniory ve Vnorovech. Tentokrát probíhala naše návštěva spolu s dětmi II. oddělení školní družiny..

« Novější články 1 2 3 4 Starší články »