Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy

Archív aktualit

Lyžařský výcvikový kurz 7. a 8. třídy

Od 24. února do 2. března 2018 proběhl lyžařský výcvikový kurz pro žáky 7. a 8. tříd v Karlově – Malé Morávce. Lyžařského výcvikového kurzu se zúčastnilo 33 žáků, tři instruktoři..

Beseda s ilustrátorem Adolfem Dudkem

V rámci rozvoje čtenářské gramotnosti navštívil 7. března 2018 naši školu ilustrátor dětských knih Adolf Dudek. Touto akcí jsme přivítali březen jako měsíc knihy. Pro žáky 2.,  3...

Okresní kolo recitační soutěže

Tak jako každým rokem i nyní je mi ctí vás seznámit s tím, jak se naši žáci činí. Nezbývá, než je pochválit.   O kom že slova chvály jsou? A koho že se týkají? No přece těch, co..

Soutěž družstev v řešení sudoku

 Ve středu 7. března uspořádala Hráčská asociace logických her na Purkyňově gymnáziu ve Strážnici soutěž tříčlenných družstev v řešení sudoku. Soutěžilo se ve dvou kategoriích..

Divadelní představení - Uherské Hradiště

Dne 27. 2. 2018 se žáci prvního stupně zúčastnili divadelního představení s názvem "Špalíček veršů a pohádek"  ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti. Příběh O Květušce..

« Novější články 1 2 3 4 Starší články »