Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy

Aktuality

Pozvánka na schůzku výkonného výboru

Ředitelství školy zve všechny členy výkonného výboru na schůzku, která se bude konat ve čtvrtek 30. 5. 2019 v IX. třídě (vedle ředitelny).  Začátek je v 15:30 hodin.  ..

Exkurze na Úřad práce v Hodoníně

Pravidelně navštěvují žáci 8. třídy Informační poradenské středisko na Úřadu práce v Hodoníně. Letos se exkurze uskutečnila v úterý 14. 5. Schůzka byla zaměřena na všeobecné..

Exkurze do skláren v Květné

Dne 6. 5. 2019 jsme navštívili s žáky 4. a 5. B třídy příhraniční obec Květná. Žáci s průvodci prošli tamní prostory sklárny, kde se seznámili s postupem výroby skleněných užitkových..

Doprovodný program OVOCENTRA pro děti ŠD

Do obou oddělení ŠD přijeli  25. 4. 2019 zaměstnanci Ovocentra Valašské Meziříčí s doprovodným programem k projektu Ovoce a mléko do škol. Zábavnou formou s Kubíkem děti seznámili..

Badatelé v ŠD

Žáci  6. a 8. třídy z kroužku Badatelé, kteří se věnují bádání v oblastech přírodovědy, chemie a fyziky, si pro děti z 2. oddělení ŠD už tradičně připravili zábavné pokusy..

« Novější články 1 2 3 Starší články »