Nové stránky školy

Milí návštěvníci,od 1. listopaduse můžete těšit na nové webové stránky školy.Těšíme se na vás.Zaměstnanci školy..

Veletrh vzdělávání a Muzeum T. G. M. v Hodoníně

Ve čtvrtek 21. října navštívili naši žáci 9. třídy již XXV. Veletrh vzdělávání v Hodoníně. Součástí exkurze byla i prohlídka muzea T. G. M. v Hodoníně. Poutavý výklad paní..

Seznamovák – program primární prevence

Podpora zdravých vztahů v třídním kolektivu, vzájemná komunikace a klima třídy byly cílem programu primární prevence určeného žákům 6. třídy naší školy. Zástupci občanského sdružení..

Halloween v 1. oddělení ŠD

Ve čtvrtek 21. 10. 2021 oslavilo 1. oddělení školní družiny Halloween. Děti přišly v úžasných strašidelných maskách a v dobré náladě. Tu jsme ještě zlepšili tancem a soutěžemi..

Malí čtenáři v ŠD

Po dlouhé době jsme s dětmi z družiny navštívili Místní knihovnu Vnorovy. Některé děti si přinesly i průkazky a knihy na vrácení. Paní knihovnice si pro nás připravila pohádkový kvíz..

« Novější články 1 2 3 4 5 6 7 8 Starší články »

best replica watches

www.tagsea.pl replicawatches