Oznámení o zkrácení vyučování

Vážení rodiče, oznamuji Vám, že z organizačních důvodů dochází ke  zkrácenému vyučování v následujících prosincových dnech: V úterý 4. 12. bude probíhat vyučování pouze..

Workshopy v SŠ Strážnice

V pátek 16. 11. se žáci 9. třídy zúčastnili v rámci volby povolání workshopů ve Střední škole ve Strážnici. Nejdříve byli rozděleni do skupin na jednotlivá stanoviště a workshopy..

Košík plný rozumu - programy primární prevence pro 1. ročník

Zásady správného stravování byly cílem programu primární prevence určeného žákům 1. třídy naší školy. Zástupci občanského sdružení Krok z Kyjova našim žákům připravili ve..

Školní kolo Olympiády v zeměpise

V pondělí 12. listopadu se uskutečnilo v naší škole školní kolo Zeměpisné olympiády. Celkem se školního kola zúčastnilo 27 žáků. V kategorii A určené žákům 6. třídy, získal 3..

Dítě na sociáních sítích – beseda s Policií ČR

Ve čtvrtek 8. listopadu naši školu navštívil mluvčí územního odboru Policie ČR Jihomoravského kraje, pan Bc. Petr Zámečník. Formou filmové projekce s besedou se rodiče našich žáků..

« Novější články 1 2 3 4 Starší články »