Podzim na dědině ve strážnickém skanzenu

17. září vyrazili žáci prvních tříd do strážnického skanzenu na program Podzim na dědině. Děti si vyzkoušely spoustu podzimních činností a také se dozvěděly něco o podzimních zvycích..

Návštěva Obecního úřadu ve Vnorovech

Dne 20. 9. 2018 navštívily děti 1. oddělení ŠD Obecní úřad ve Vnorovech. Přivítala je paní Ing. Motyčková a seznámila je s funkcí a činností úřadu. Ukázala jim také kanceláře..

Návštěva Obecního úřadu ve Vnorovech

Návštěva ekologického programu Lipky Brno

Život v korunách stromů V úterý 18. září  2018 se 34 žáků ze 6. až 7. třídy zúčastnilo celodenního terénního programu „Život v korunách stromů“ na pracovišti Rychta v..

Pozvánka na besedu pro rodiče

Ve čtvrtek 8. 11. 2018 v 16:00 se uskuteční v jídelně školy beseda s panem Petrem Zámečníkem, mluvčím policie ČR Jihomoravského kraje na téma Dítě a sociální sítě. Těšíme se na..

« Novější články 1 2 Starší články »