Pozvánka na schůzku výkonného výboru

Ředitelství školy zve všechny členy výkonného výboru na schůzku, která se bude konat ve čtvrtek 30. 5. 2019 v IX. třídě (vedle ředitelny).  Začátek je v 15:30 hodin.  ..

Exkurze na Úřad práce v Hodoníně

Pravidelně navštěvují žáci 8. třídy Informační poradenské středisko na Úřadu práce v Hodoníně. Letos se exkurze uskutečnila v úterý 14. 5. Schůzka byla zaměřena na všeobecné..

Exkurze do skláren v Květné

Dne 6. 5. 2019 jsme navštívili s žáky 4. a 5. B třídy příhraniční obec Květná. Žáci s průvodci prošli tamní prostory sklárny, kde se seznámili s postupem výroby skleněných užitkových..

Doprovodný program OVOCENTRA pro děti ŠD

Do obou oddělení ŠD přijeli  25. 4. 2019 zaměstnanci Ovocentra Valašské Meziříčí s doprovodným programem k projektu Ovoce a mléko do škol. Zábavnou formou s Kubíkem děti seznámili..

Badatelé v ŠD

Žáci  6. a 8. třídy z kroužku Badatelé, kteří se věnují bádání v oblastech přírodovědy, chemie a fyziky, si pro děti z 2. oddělení ŠD už tradičně připravili zábavné pokusy..

« Novější články 1 2 3 Starší články »