Děti naší školy v DpS Vnorovy

V úterý 15. května navštívily děti ZŠ Vnorovy opět seniory v Domově pro seniory ve Vnorovech. Tuto akci již tradičně pořádáme ve spolupráci s Místní knihovnou. O kulturní program..

Výstava žákovských prací roku 2018 - V zdravém těle zdravý duch

Ve dnech 5. a 6. května 2018 proběhla na Lidovém domě ve Vnorovech výstava žáků školy nazvaná V zdravém těle zdravý duch. Téma zdravého životního stylu se stalo průvodním tématem..

Okresní kola olympiád

V měsíci dubnu se žáci naší školy zúčastnili okresních kol vědomostních olympiád. Školní kolo Matematické olympiády - tedy domácí část - nakonec dokončili na II. stupni pouze..

Jaroslav Foglar v družině

V návaznosti na Noc s Andersenem a v rámci rozvoje čtenářské gramotnosti se ve čtvrtek dne 19. 4. 2018 konalo  setkání dětí 2. odd. ŠD při ZŠ Vnorovy s paní knihovnicí. Děti byly seznámeny..

Víčka ekologicky i výtvarně

Sbíráme víčka, třídíme odpad, pomáháme Sabince a z víček jsme tvořili, skládali obrázky. Výsledky našeho tvoření v družině si můžete prohlédnout v sekci Družina. Dana Nováková..

« Novější články 1 2 Starší články »