Čína - říše za Velkou zdí

V úterý 21. 1. se žáci 2. stupně zúčastnili vzdělávacího programu Svět kolem nás, Čína – říše za Velkou zdí v kině Morava ve Veselí nad Moravou. Skupina cestovatelů vždy navštíví..

Týden vánočních dárků v ŠD

Po vánočních svátcích si děti, v rámci týdne vánočních dárků, nosí na ukázku své vánoční dárky. Letos si děti přinesly na ukázku např. panenky, knihy, chlupaté Lol deníky, stavebnice..

Školní kolo Biologické olympiády

Ve středu 8. ledna 2020 proběhlo školní kolo Biologické olympiády. Letos se zúčastnilo celkem 30 žáků, v mladší kategorii D (6. a 7. třídy) se utkalo 22 soutěžících, ve starší..

Kyberšikana a Trestní odpovědnost mladistvých - besedy s Policií ČR

V pátek 10. ledna se v naší škole uskutečnila beseda s Policií ČR na téma kyberšikana a trestní odpovědnost mladistvých. Formou filmové projekce s besedou se žáci dozvěděli, co je..

Doplnění informací k zájezdu do Anglie

Informace CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s...

best replica watches

www.tagsea.pl replicawatches