Informace o obnovení osobní přítomnosti žáků ve škole a jejích podmínkách

Vážení rodiče,v souladu s materiálem MŠMT vydaným 30. 4. 2020 přinášíme informace o obnovení osobní přítomnosti žáků ve škole a jejích podmínkách. Budeme se řídit pokyny MŠMT k..

Přijímací zkoušky – změny v souvislosti se zavedenými opatřeními s rozšířením Covid-19

Vyhlášení jednotné přijímací zkouškyJednotná přijímací zkouška ke vzdělávání ve střední škole pro školní rok 2020/2021 proběhne nejdříve 14 dnů ode dne obnovení osobní přítomnosti..

Informace ke způsobu hodnocení žáků v ZŠ Vnorovy na konci 2. pololetí školního roku 2019/2020

Vážení rodiče, milí žáci,určitě Vás zajímá, jakým způsobem proběhne hodnocení žáků v naší škole na konci 2. pololetí školního roku 2019/2020. 28. 4. 2020 vydalo MŠMT Vyhlášku..

Oznámení pro strávníky

Základní škola Vnorovy oznamuje, že od 4. května obnovuje vaření obědů pro strávníky z řad veřejnosti. Tuto možnost nabízíme nejen dosud přihlášeným strávníkům, ale i těm, kteří..

Dopis rodičům

Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace Vážení rodiče,víc jak měsíc výuky na dálku máme za sebou. Tyto změny nám přináší mnohá úskalí, ale také mnohé..

« Novější články 1 2 3 Starší články »

best replica watches

www.tagsea.pl replicawatches