Košík plný rozumu - programy primární prevence pro 1. ročník

Zásady správného stravování byly cílem programu primární prevence určeného žákům 1. třídy naší školy. Zástupci občanského sdružení Krok z Kyjova našim žákům připravili ve..

Školní kolo Olympiády v zeměpise

V pondělí 12. listopadu se uskutečnilo v naší škole školní kolo Zeměpisné olympiády. Celkem se školního kola zúčastnilo 27 žáků. V kategorii A určené žákům 6. třídy, získal 3..

Dítě na sociáních sítích – beseda s Policií ČR

Ve čtvrtek 8. listopadu naši školu navštívil mluvčí územního odboru Policie ČR Jihomoravského kraje, pan Bc. Petr Zámečník. Formou filmové projekce s besedou se rodiče našich žáků..

Nové formuláře do družiny

V sekci O škole v dokumentech ke stažení naleznete formuláře: Omluvenka ze školní družiny Odhláška ze školní družiny..

Národní testování

Na jaře 2018 se naše škola zapojila do projektu Národní testování. Někteří z našich žáků dosáhli těch nejlepších výsledků v našem kraji. https://www.scio.cz/skoly/oceneni.asp?r=47883..

« Novější články 1 2 3 4 Starší články »