Pozvánka na výstavu

Kiwanis v družině

Ve čtvrtek 12. 4. 2018  děvčata z 2. oddělení ŠD navštívila v rámci projektu Kiwanis nemocnici v Uherském Hradišti. Zde se zúčastnila prohlídky ambulancí dětského oddělení, zkusila..

Zápis dětí do 1. třídy

Zápis dětí do 1. třídy pro školní rok 2018/2019 se uskutečnil ve středu 4. dubna 2018. Budoucí prvňáčci přicházeli v doprovodu svých rodičů do svátečně vyzdobené třídy. Zápis..

Oznámení pro cizí strávníky

V souvislosti s požadavky vyhlášky 107/2008 sb. o školním stravování, jsme byli nuceni zpracovat opět nové kalkulace cen obědů od 1. 5. 2018. Od 1. 5. bede cena jednoho obědu 65 Kč. Pro..

Pasování na čtenáře

Vztah ke knihám tvoří nejprve rodiče, když dětem předčítají knihy. Když se děti naučí číst, mohou navštěvovat knihovnu a prožívat nejrůznější dobrodružství s knihou.  Své čtenářské..

« Novější články 1 2 3 Starší články »